• Anasayfa / Blog / Kültür Sanat

Blog / Kültür Sanat

Bursa'nın Müzeleri

Bursa Müzeleri Bursa’da insanın ilgisine göre gezip iştahını daha da arttırabileceği birçok şahane müze mevcut. Bıçak, el nakışları, mezar taşları gibi özel alanların...devamını oku »

Bilinmesi Gereken 9 Festival

Yaz Geliyor ! Bilinmesi Gereken 9 Festival 1.Rio de Janeiro Karnavalı                 Brezilya’da...devamını oku »

Çingeneler Zamanı Müzikali

Çingeneler Zamanı.. Time of the Gypsies…Orijinal adıyla Dom za Vesanje.. Sırp yönetmen Emir Kusturica’nın yönetmen koltuğunda oturduğu 1988 yılında seyirci karşısına...devamını oku »

Yorgunluktan Usananlara Tavsiyeler

İş Hayatındaki Yorgunluktan Usananlara Tavsiyeler Çok çalıştığımız çok yorulduğumuz enerjimizin tükendiği mesaiden hafta sonuna doğru hafta içi kaybettiğimiz mutluluğumuzu...devamını oku »

Bursa'da Öğrenciler Neler Yapabilir?

TİYATROYA GİTMEYEN  ÖĞRENCİ OLUR MU ? OLMASIN ! Üniversiteyi kazandık,Uludağ Ünivesitesi’ne geliyoruz! Tebrikler! Eğer Bursa’da  aileniz,akrabalarınız yoksa...devamını oku »

KENDİNİ KEŞFETMEK

Kendini keşfetmeden hayatın sonlanması. Belki de bir çoğumuzun kaçınılmaz sonu. Sebebi belki toplum belki doğup büyüdüğün ailenin eğitim ve kültür seviyesi. Hobilerin ve keyif...devamını oku »

Kışın Ev veya AVM hapsinde olmayın!

Kışın Ev veya AVM hapsinde olmayın!   Türkiye'nin en güzel kışları Bursa'da geçer. Uludağ gibi bir milli parkı sınırları içinde bulunduran Bursa kışın...devamını oku »