Etkinlik Ara

Gelecek Program

Kışın Ev veya AVM hapsinde olmayın!

Bu etkinlik bitti, üzülme. Bu hafta Bursa'da ki diğer etkinlikler için buraya tıkla.

GENEL BİLGİLER

 • : 6 Oca, 2018
 • : 12:34
 • : Kültür Sanat
 • :
 • : Bursa, Gece Gündüz Bursa, BursaBlog, Bursada Haftasonu, Bursada Etkinlik Takvimi
 • Kışın Ev veya AVM hapsinde olmayın!

   

  Türkiye'nin en güzel kışları Bursa'da geçer. Uludağ gibi bir milli parkı sınırları içinde bulunduran Bursa kışın bambaşka bir güzelliğe bürünür. Tabi şu da bir gerçektir; Bursa'da kış zor geçer, uzun geçer.

   

   

  Uludağ’a gidip kayak yapma ya da otellerde konaklamak kışın Bursa’da yapılabilecek en güzel aktivitelerden biridir. Kasım’dan Mart’a kadar 5 aylık bir dönemde Bursa’da kış soğuklarının ve kar yağışının yaşandığı düşünürsek, bu 5 ay boyunca sürekli Uludağ’a kayak yapmaya veya otellerde konaklamaya gitmek ekonomik anlamda oldukça yorucu olacaktır.

   

   

  Modern yaşamın stresli hayatından kurtulun

   

  İnsanoğlu olarak hepimizin gezmeye, yeni şeyler yapmaya, anılar biriktirmeye ve anılar paylaşmaya ihtiyacımız var. Bu şekilde günümüz yaşamının bize getirdiği stresi azaltabilir, ruh sağlığımızı, neşemizi ve motivasyonumuzu güçlü utabiliriz. İşte kış aylarının insanların sevmemelerinin en büyük nedeni burada yatıyor. Bursa gibi kış ayları uzun süren ve soğuk geçen şehirlerde insanlar hafta içi genelde evden işe , işten eve modunda yaşıyor; hafta sonuda AVM lerde vakit geçiriyor. Ve modernliğin hayatımıza kattığı sıkıcılık başlıyor...

   

  Bu kısır döngüyü aşmanın, modern iş yaşamıın getirdiği stresi azaltmanın ve ruh sağlığımızı korumanın bir yolu var elbette. Büyük bir sanayi şehri olan Bursa, kalkınmanın ve modernleşmenin güzelliklerini de barındırıyor içinde. Bursa sınırları içerisinde konser, tiyatro, söyleşi, çocuk eğlencesi, aile etkinlikleri gibi organize edilen bir çok etkinlik oluyor.

   

  Bursa’da konser , tiyatro, çocuk eğlencesi, vb etkinlik düzenlenmekte.

   

  Bursa gibi büyük bir şehirde ilginizi çekecek, size “evet bu etkinliğe gitmek istiyorum” dedirtecek bir çok etinlik oluyor. Bu etkinliklerden haberdar olabilmek ise bir diğer konu. Genelde Bursa’da ki konser, tiyatro, söyleşilerden insanlar bittikten sonra haberdar oluyorlar ve haliyle etinlik kaçmış yine ev veya AVM hapsinde kalmış oluyoruz.

   

   

   

  Bursa’da ki konser, tiyatro, söyleşi, çocuk eğlencesi ve daha bir çok etkinliği sizlere haber veren gecegunduzbursa.com tam bunun çin var. Bursa’lılara katılmak isteyeceği etkinlikleri duyurmak ve inanların katılmasını sağlamak...

  Kış sadece Uludağ’da geçmez, konserde, tiyatroda, ailece yapılacak eğlenceli bir aktivide de geçer.

  Gecegunduzbursa.com sizlere Bursa’da ki tüm etkinlikleri sunuyor hatta Uludağ’a ki etkinlikleri bile.

  Bursa’daki tüm konser, tiyatro etkinliklerine ulaşın

   

  gecegunduzbursa.com sitesini ziyaret ederek Bursa’da Bugün ne var, Bursa’da Bu hafta ne var haberdar olabilirsiniz. Yakın tarihli etkinlikleri kolayca görebilceğiniz gibi, özellikle bir etkinliğe katılmak istediğiniz boş bir gününüze ait tarihi seçerek o gün Bursa’da ne var ne yok öğrenebilir, gününüzü sevdikleriniz ile planlayabilirsiniz.

  Bu hayat anı biriktirdikçe güzel, eve veya AVM’ye hapsolmayın atın kendinizi Bursa’nın sokaklarına.

   

  Gecegunduzbursa.com size Bursa’da ki bütün etkinlikleri sunmak için hazır önemli olan soru şu “ Sen Bursa’yı keşfetmeye hazır mısın?”