Etkinlik Ara

Gelecek Program

NE YAPAR BU BURSALI ?

Bu etkinlik bitti, üzülme. Bu hafta Bursa'da ki diğer etkinlikler için buraya tıkla.

GENEL BİLGİLER

 • : 13 Mar, 2019
 • : 22:11
 • : Sosyal Etkinlik/Tesis
 • :
 • : Bursada ne yapilir, bursa etkinlik, bursada nerede gezilir
 • NE YAPAR BU BURSALI?

  Ne yapar bu Bursalı? Ne yer, ne içer, nerede gezer?

  Bursa'ya yeni mi yerleştiniz? Ya da uzun süredir Bursa'da yaşayıp şehrin tadını çıkaramayanlardan mısınız? Düşündük ki yeni bir seriye başlayalım ve her hafta bir gününüz için tavsiyeler yazalım. Birlikte küçük bir gezme oyunu planlayalım. Kim bilir belki bir noktasında karşılaşırız bile :)

  O halde başlıyoruz! Bu günün ilk durağı  " Doburca Park " şehrin içinde doğa ile iç içe bir mekan. Üstelik kahvaltısı da tek kelime ile mükemmel.

   

  Aileniz ile güzel vakit geçirebileceğin Dobruca Park'ın serpme kahvaltısını şiddet ile öneriyoruz. Aynı zamanda  soğuk günlerde de misafirlerini sobalı sıcacık salonlarında ağırlıyorlar. Çocuklu misafirlerini de es geçmeyen Dobruca  Park onlar içinde çok güzel bir park yapmış. Aileniz ve arkadaşlarınızla geçireceğiniz güzel bir güne harika bir başlangıç olacaktır.

  Peki ya harika bir kahvaltıdan sonra ne yapmalı? Bir kahve? Kesinlikle çok iyi gider diyorsanız, bizim bu haftaki önerimiz " Dolce Nero Kafe."  Kaliteli çekirdeklerin doğu teknikleri ile demlediği kahveleri ile Bursa'da kesin gidilmesi gereken yerler listemize ve bugün ki rotamıza ekliyoruz.

  Kahveler içilip güzel sohbetlerde edildiyse eğer rotamızı  Bursa Botanik Parka doğru çevirip güzel bir yürüyüş yapalım diyoruz.

   Yok ben yürümem derseniz de içeride bisiklet kiralayabilir onunla gezebilirsiniz.  Sahi ne kadar olmuştur bir bisiklete binmeyeli? Bizce eğlenceli olabilir :) Doğa ile iç içe huzur dolu bu yerde keyifli bir vakit geçireceğinizin güvencesini veriyoruz. Gidin, gitmeyenleri peşinizde sürükleyin efendim.. Bisiklete binin, yürüyün, koşun, çimlerde oturun. Gönlünüzün dilediğiniz yapın..  Bu haftalık bizden bu kadar haftaya yeni mekan önerilerimiz ile görüşmek üzere ! Şimdiden iyi hafta sonları dileriz :)